Hakkımızda

Büromuz, Sezer Çalışkan ve Murat Kızılyel tarafından Türkiye'nin birbirinden farklı önemli hukuk bürolarında kazanılan 14 yıllık tecrübenin ardından kurulmuştur. Büromuz üyeleri çeşitli hukuk alanlarında bir çok projede görev almış ve "World Finance Magazine" ve "Legal Alliance Summit" ödülleri olmak üzere çeşitli başarılara imza atmışlardır. Büromuz, yerli ve yabancı müvekkillerine şirketler ve e-ticaret hukuku, birleşme ve devralmalar, iş hukuku, sermaye piyasası hukuku, bankacılık hukuku, doğrudan yabancı yatırımlar, proje finansmanı, havacılık hukuku ve diğer hukuki konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. Büromuz aynı zamanda ticaret ve borçlar hukuku ile bilişim hukukundan kaynaklanan tüm ihtilaflarda dava ve icra hukuku alanlarında kapsamlı hukuk hizmeti sunmaktadır.

Büromuz ortakları müvekkillerine sunduğu tüm hizmetlerde aktif olarak bizzat görev almakta, çözüm ve sonuç odaklı bir yaklaşım ile yüksek kalitede hukuk hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Büromuz alanında tecrübeli ekibi ile hizmetlerini, müvekkillerinin beklentilerine uygun kalite ve hızda sunmaktadır.

Büromuz özellikle hukuk ve teknoloji alanındaki interdisipliner çalışmalara katılmakta ve bunları desteklemedir. Bu doğrultuda Büromuz teknoloji ve bilişim hukuku sektörünün en önemli birlikteliklerinden olan Webrazzi 2011 Summit'in sponsoru olmuştur. Buna ek olarak Webrazzi Start Up 2012 ve Webrazzi 2012 Summit'in sponsoru olarak yer almaktadır.